Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Model Number | Wireless Bottle Lamp |
| Application | Bed Room |
| Technics | Plated |
| Warranty | – |
| Shade Direction | Down |
| Finish | None |
| Certification | none, none |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | DC |
| Item Type | Table Lamps |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Body Material | Plastic |
| Material | Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Is Dimmable | Yes |
| Style | Modern Style |
| Size | 160.00×110.00×80.00mm/6.3×4.33×3.15inch |
| Lamp Holder Material | Plastic |
| Stepless Dimming Bottle Lamp | LED Desk Lamp |
| Rechargeable Touch Lamp | Wine Bottle Light |
Instock
There are no reviews yet.