Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Travel |
| Model Number | YY-880 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, ROHS, UL(纺织品), FCC, CCC, RoHS, FCC, CE |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | US |
| Function | Anion, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | LVOE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.