Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Hand |
| Brand Name | seth |
| Origin | Mainland China |
| product name | Gynecological Vaginitis Treatment Apparatus |
| Item Type | feminine Hygiene |
| Material | ABS & TPR |
| red light | 630nm+/-10nm |
| blue light | 465nm+/-10nm |
| Power density of single diode | ≥20mW/cm2 |
| Time range | 15 minutes |
| Frequency of vibration | Low level 100Hz±20%, High level 300 Hz+20% |
| rated inpute power | ≤100VA |
| size | 24.6*13.5*6.5cm |
| For1 | viginal tightening |
| For2 | pelvic inflammatory |
| For3 | gynecological vaginitis treatment |
| For4 | sterilize vaginal |
Instock
There are no reviews yet.