Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Length (Inch) | Diameter 180mm |
| Height (Inch) | 210*210*380mm |
| Width (Inch) | Product size: 210*210*380mm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 380W |
| Rating (Rpm) | 2600RPM |
| Frequency (Hz) | 50Hz |
| Grinding Chamber Material | ABS |
| Feed Type | Continuous |
| Model Number | 4LJCLQ-A6-380W-WuXian |
| Feature | Can Be Connected Dish Washer, Overload Protector |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.