Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 42 × 34 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, EAC, FCC, RoHS, UL, weee |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SHEHDS |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 3000W |
| Input Voltage | AC 90–240V, 50–60HZ |
| Preheating Time | 10-30 minutes |
| Smoke Coverage | 40000cu.ft/min |
| Smoke Oil Capacity | 6 L |
| Spraying Distance | 12 m |
| Control Mode | Remote control, Power wire control |
| Product Size | 72X37X24 cm |
| Product Weight | 11 kg |
Instock
There are no reviews yet.