Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | Honxiy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.