Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.476 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Material | ABS |
| Model Number | Hair Dryers |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Number of gears | 2 |
| Max. power | 850W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.