Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 2 cm |
| Model Number | 62 |
| Usage | EMERGENCY |
| Voltage | 3V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce |
| Shape | Keyboard |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.