Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product name | Vegetable Fruit Purifier |
| Power (W) | 8W |
| Voltage (V) | 5V |
| Product Size | 91*55*115MM |
| Charge time | 3-5H |
| Waterproof level | IPX7(host) |
| Battery capacity | 4400amh |
Instock
There are no reviews yet.