Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Nozzle Diameter | 1.2mm |
| Power Type | Electric |
| Model Number | Spray Water Gun |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Feed Type | Pressure |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Type | High Pressure Gun |
| Application | Washing Gun |
Instock
There are no reviews yet.