Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | No |
| Product features | Headphones With Microphone |
| Service score | Excellent |
| Stockid | XY-10 |
Instock
There are no reviews yet.