Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling, Playback Control |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Common Headphone, For Mobile Phone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LEVCOECAM |
| Support Memory Card | No |
| Battery Capacity | 150mAh |
| Standby time | 160 hours |
| Play time | 6 hours |
| Feature 1 | Bluetooth headset |
| Feature 2 | Bluetooth headphones |
| Feature 3 | headset |
| Feature 4 | wireless headphones |
| Feature 5 | Wireless headphones |
| Feature 6 | Wireless bluetooth headset |
| Feature 7 | bluetooth headset |
| Feature 8 | Bluetooth headphones |
| Feature 9 | headset bluetooth |
| Feature 10 | Bluetooth headset |
| Compatible with | Bluetooth V5.0 |
| Dropshipping&Wholesalses | Support |
Instock
There are no reviews yet.