Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 1 cm |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Bone Conduction |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | oeny |
Instock
There are no reviews yet.