Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | steam |
| Model Number | 20250123-05 |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Optimal styling time | More than 5 min. |
| Material of thermal plate/bar | Tourmaline ceramic |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Diameter of thermal conductor | Less than15 mm |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 180°C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 140 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
Instock
There are no reviews yet.