Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | ce, ROHS, UL(纺织品), ETL, FCC, pse, CCC, PSB, CE |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.