Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 5 cm |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | DDQ-1 |
| Certification | none |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Wireless and compact, Woman favorite |
| Name | Mini electric whisk |
| Function 1 | Egg milk frother |
| Function 2 | Kitchen blender & mixer |
Instock
There are no reviews yet.