Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Food grade plastic + 304 stainless steel + ABS |
| Input voltage/power | 5V/1.5A |
| Rated working voltage/power | 12V/0.8A |
| Rated power | 10W |
| Battery rated capacity | 2600mAh 9.62Wh |
| Charging time | about 60 minutes |
| Pressure | 17 BAR |
| Product size | about 228.00×75.00×75.00mm |
Instock
There are no reviews yet.