Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W |
| Feature | Cordless |
| Voltage | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| Model | SCT26A-S1-1 |
| Color classification | White |
| line length | Below 6M |
| noise | 56-56dB |
| rated voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.