Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Material | ABS, Plastic |
| Weight[g] | 38 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 4 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Carrying Bag |
| With Microphone | No |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 4000Hz |
| Sensitivity | 40dB |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee, None, BQB, CB |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FYUERO |
| Support Memory Card | Yes |
| Battery Capacity 1 | 35mAh/0.135Wh(headphones) |
| Battery Capacity 2 | 400mAh/1.48Wh(charging case) |
Instock
There are no reviews yet.