Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 840 |
| Battery life up to[hours] | 48 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Sensitivity | 98dB |
| Function | Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Drsaec |
| Resistance | 16Ω |
Instock
There are no reviews yet.