Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | B1/S5-A/S5 |
| Brand Name | SUNUO |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Ear Care |
| Camera resolution | 8MP |
| Focal disctance | 1.4-2cm |
| Camera diameter | 3.5mm |
| Feature1 | Visual Ear Wax Cleaner |
| Feature2 | Earwax Remover |
| Feature3 | Visual Ear Cleaner |
| Feature4 | Ear Endoscope |
| Feature5 | Ear Cleaner |
| Feature6 | Wireless Visual Ear Cleaner |
Instock
There are no reviews yet.