Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Wireless Charging Lamp |
| Finish | Polished Steel |
| Model Number | JS-856 |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | Toughened Glass |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Josky |
| Body Material | ABS, aluminum |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.