Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Application | Foyer |
| Technics | Plated |
| Body Color | black |
| Warranty | 1 year |
| Shade Direction | Up & Down |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | DC |
| Item Type | Table Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | IRON |
| Material | Plastic |
| Switch Type | Knob switch |
| Voltage | 5V |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
Instock
There are no reviews yet.