Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, ABS |
| Battery life up to[hours] | 30 |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | STTKGZD |
| Support Memory Card | No |
| Product features | Auriculares Bluetooth, Headphones With Microphone, Wireless Headphones, Bluetooth headset, Business headset, Bluetooth business earphone, Single bluetooth earphone, bone conduction headphones, Headphones for talking on mobile, bluetooth headset with microphone handsfree, driving hd call headphone microphone headset, Painless Wireless Earphone, bluetooth headset with microphone for work, bluetooth business earphones, wireless headphones free shipping |
| Service score | Excellent |
Instock
There are no reviews yet.