Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Resistance | 32Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidu |
Instock
There are no reviews yet.