Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 32mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 0m |
| Sensitivity | 75dB |
| Plug Type | None |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TDX |
| Support Memory Card | No |
| key words 1 | Wireless bluetooth headset |
| key words2 | Wireless headphones |
| key words3 | for airpods max |
| key words4 | for airpods pro |
| key words5 | for xiaomi |
| key words6 | gamer headphone |
Instock
There are no reviews yet.