Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 5 cm |
| Handle Style | Straight |
| Features | Multifunctional |
| Application | Wire Stripper |
| is_customized | Yes |
| Model Number | YF-065 |
| Type | Multifunctional Plier |
| Origin | Mainland China |
| Plier Style | European |
| Brand Name | COLORS |
| Material | Carbon Steel |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Length | 170mm |
| Stripping range | 2.5-10mm2 |
| Cutting range | 35mm2 |
Instock
There are no reviews yet.