Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Placement | REAR |
| Special Features | clean |
| Item Weight | 0.5kg |
| Material | High Grade Semi-Rigid ABS Platic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.