Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Placement | REAR |
| Special Features | Rear windscreen clean |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Height | 45cm |
| Item Width | 7cm |
| External Testing Certification | CCC |
| Model Name | Seat Altea XL Altea 4 Freetrack |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Easy installation |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.