Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | faux Fur |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Faux Fur |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MH BAILMENT |
| CN | Hebei |
| applicable season | spring Autumn Winter |
| clothing style details | thick |
Instock
There are no reviews yet.