Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Release Date | Winter 2023 |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 0.85kg |
| Decoration | Pockets, Zippers, Hooded |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | Women's outerwear |
| Style | Casual |
| Filling | COTTON |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | Slim |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | IOQRCJV |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.