Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Plush |
| Season | Winter |
| Model Number | K727-A |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Outsole Material | EVA |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Corduroy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.