Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | Z |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Chtengiber |
| Color | As shown in the picture |
| Size | 160x22cm |
| Style 1 | Luxury cashmere knitted scarves |
| Style 2 | Solid color women or men winter scarf |
| Style 3 | Thick wool scarf kids |
| Style 5 | Solid Color Bohemian Shawl |
| Style 6 | Ladies Christmas Gift |
| Type | Navidad |
| Shipment | Free shipping, dropshipping for dropshopper |
Instock
There are no reviews yet.