Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | Kids Hats |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months, 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Department Name | baby |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.