Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 17.5cm |
| Lens Height | 7.5cm |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.