Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 96 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 80w |
| Voltage (V) | 220V |
| Use | LIVING ROOM, Outdoor Actitivites |
| Brand Name | LISM, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Type | Patio Heaters |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | PRS067DJHWSS |
| Patio Heaters Type | Gas |
| Feature | Stocked |
| Application | Outdoor Heating |
| Material | Metal |
| Fuel | gas |
| Gas type | Propane Gas Fuel |
| Usage | Restaurant, vegetation, home, indoor outdoor |
| Function | Dump protection, anoxic protection, flameout protection |
| Gas consumption | 0.4-0.75kg/hour |
| Power | 5-11KW |
| Size | Dia: 46*94cm |
Instock
There are no reviews yet.