Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | zipper, zipper |
| Decoration | None |
| Lining Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Weight | 0.95kg |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | 5662 |
| Type | regular |
| Detachable Part | None |
| Hooded | No |
| Thickness | Thick |
| Filling | Spray-bonded Wadding |
| Collar | stand |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | Nopnogn |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Gender | MEN |
Instock
There are no reviews yet.