Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WF-DRTW-HZSQ-002 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN, Female, Ladies, Women, Girls |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | Jxwatcher |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Pompom material | Real raccoon fur |
| Pompom size | 15cm |
| Pom pom feather | Fluffy, Removable |
| Season | Winter, Autumn |
| Knitted hat | Keep warm |
Instock
There are no reviews yet.