Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 90×200 150×200 180×200 |
| Fabric Count | 50 |
| Pattern | Plain Dyed |
| Weight | 600-1300g |
| Grade | Qualified |
| Pattern Type | Solid |
| Age Group | adults |
| Style | Stripe |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Fitted Sheet |
| Brand Name | ZHENXISHUSHIMOXI, ZHENXISHUSHIMOXI |
| CN | Jiangsu, Jiangsu |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.