Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | HH0661 |
| Pattern Type | Patchwork |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months, 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.