Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.914 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Winter 2023 |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 0.8kg |
| Decoration | Pockets, Zippers |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Casual |
| Filling | Sustans |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | High Waist |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | No |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.