Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 3 cm |
| Gloves Size | 10.5×8.5cm/4.13×3.35in |
| Pattern Type | Striped |
| Material Composition | Cotton |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-1Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.