Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 11 cm |
| Applicable Season | winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Single breasted, Single Breasted |
| Decoration | None |
| Lining Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Weight | 0.7kg |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | corduroy |
| Model Number | YE123 Men causal jacket |
| Type | regular |
| Detachable Part | None |
| Hooded | No |
| Thickness | Standard |
| Filling | COTTON |
| Collar | Mandarin Collar |
| Style | Chinese Style |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON |
| Brand Name | SHIFUREN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | MEN |
Instock
There are no reviews yet.