Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Plush |
| Season | Winter |
| Model Number | LE074 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Faux Suede |
| Brand Name | LEDP |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Cotton Shoes for Men Loafers | Breathable Non-slip Cotton Shoes |
Instock
There are no reviews yet.