Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 6 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool, Acrylic |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Dexing |
| CN | Zhejiang |
| color | green |
| scarf shawl | shawl scarf |
| cashmere scarf | triangle scarf |
| wool scarf women | cashmere wool shawl |
| scarf scarf woman | cashmere wool scarves |
Instock
There are no reviews yet.