Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Strap Type | Fitted |
| Pattern Type | Patchwork |
| Baby Age | 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, Acrylic |
| Brand Name | Jevushka |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.