Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm, bling sequins, warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Summer2021 |
| Model Number | A361 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Item name | Pompom Fur Hat |
| Size | for head circumference 55-58cm |
| Colors | black, red, purple, pink, brown, gray |
| Season | winter, autumn, spring |
Instock
There are no reviews yet.