Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | GNAYY-312 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Striped |
| Gender | WOMEN |
| Material | Fur |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JbenikY |
| CN | Hebei |
| Women headhands color | Multicolor |
| Winter headbands material | Natural rex rabbit fur |
| Fashion headbands size | One size for all |
| Girl headbands style | Hand-sewn fur stripe |
| Thick headband season | Winter and autumn |
Instock
There are no reviews yet.