Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Style | cute |
| Gender | girls |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.18kg |
| Item Length | 9cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 10cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Messenger Bag |
| Material Composition | polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Age Range | 7-13Y |
| Bag for girls | class bags for girls |
| Handbag for girls | mini bag, square bag |
| kids bags for girls | designer luxury bag |
Instock
There are no reviews yet.