Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | a_11062 |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | COTTON, wool, Wool |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Product Category | Knitted hat |
| Applicable gender | Woman |
| appropriate season | Winter, spring, autumn |
| Size | M 56-58cm |
Instock
There are no reviews yet.